Frituur Den Heikant
Wat we hebben gedaan

Bij Frituur Den Heikant draait alles om smaak, gezelligheid en een warme ontvangst. Om die beleving te versterken, hebben we geurmarketing ingezet als subtiele maar krachtige aanvulling op de totale klantervaring.

Bij binnenkomst worden klanten verwelkomd door een aangename en karaktervolle geur. Tijdens het jaar wisselt Den Heikant tussen Oudh Omar en Sandalwood Gold – twee warme, verfijnde geuren die perfect passen bij een huiselijke en kwaliteitsvolle sfeer. In de winterperiode wordt de beleving extra versterkt met Winter Forest, een frisse en seizoensgebonden geur die meteen een gezellige kerstsfeer oproept.

Dankzij het Sense One toestel kan de geurbeleving consistent en professioneel worden ingezet, zonder storend te zijn voor de eetervaring.

Quote van de klant

“De geur zorgt voor een extra welkom gevoel. Klanten merken het niet altijd bewust op, maar het draagt wel bij aan de gezellige sfeer in onze zaak.”

Resultaat

Door het gebruik van geurmarketing creëert Frituur Den Heikant een aangename en herkenbare sfeer die klanten meteen op hun gemak stelt. De zorgvuldig gekozen geuren versterken het gevoel van kwaliteit en gezelligheid, wat bijdraagt aan een positieve totaalbeleving en terugkerende klanten.

De All-in rent formule biedt hierbij maximale flexibiliteit: de klant wisselt zelf de geurflessen doorheen het jaar, terwijl hij volledig kan blijven rekenen op de service en ondersteuning van Scents. Zo wordt geurmarketing eenvoudig, efficiënt én betaalbaar ingezet.

Wat we hebben gebruikt
Toestel
Sense One
Geur
Oudh Omar
Geur
Sandelwood Gold

Advies over geurmarketing?

Heb je een specifieke vraag over geurmarketing of wens je graag bijkomende informatie?
Neem gerust contact met ons op.

Check this